В Катедральному Соборі відбулись реколекції

З 2 по 4 березня 2018 р. Б. на парафії Катедрального Собору святих верховних апостолів Петра і Павла тривали великопосні реколекції, які провадив випускник Папського Урбаніанського університету (м. Рим) о. Іван Шуфлат.

Це вже друга парафія у Чорткові, де о. Іван з благословення Преосвященного Владики Димитрія (Григорака) – Єпископа Бучацького перебував із реколекціями. Отець-реколектант у своїх настановах торкався актуальних проблем сучасності, ділився своїм духовним досвідом в таких сферах, як літургійна та приватна молитва в житті християнина, також роздумував про важливість християнських цінностей для побудови здорової сім’ї та суспільства.

В Катедральному Соборі відбулись реколекції

Зважаючи на те, що реколекційні науки відбувалися в часі різних богослужінь, віряни активно до них долучалися: і співпереживали з Ісусом Христом на Хресній Дорозі, і зустрілися з Господом в часі Божественної Літургі.

Ці реколекції дали можливість багатьом людям духовно відновитися й краще підготуватися до світлого празника Христового Воскресіння.

Повідомив Олексій Гуска

В Катедральному Соборі відбулись реколекції https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User