Такі люди живуть серцем…

Хвора, неповносправна дитина в очах суспільства - тягар, розплата за гріхи батьків, трагедія. Зустрівши на вулиці таку родину, більшість перехожих опускає очі та намагається якомога швидше пройти повз них. Друзі, знайомі - і ті часто намагаються уникати спілкування з родинами, де виховуються хворі діти. "Важко на це дивитись", - часто можна почути їхнє виправдання.

На щастя, є у Чорткові організація, яка дивиться на неповносправних дітей з любов'ю, радістю, а подекуди і з щирим захопленням. Спільнота "Віра і світло" об'єднала неповносправних дітей, їх батьків та волонтерів Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського у одну велику та дружню сім'ю. Тут неважливо, до якої релігійної конфесії ти відносишся, в яку церкву ходиш і чи ходиш взагалі. Людей, які приходять сюди, об'єднують загальнолюдські цінності. А також радість спілкування з дітьми, яких часто називають дітьми Сонця, янголами на землі.

І цими вихідними (19-21 травня) за духовним проводом отця Мирослава Думича та з ініціативи провідника спільноти п. Ольги Даньо відбулися тридневні духонві реколекції у селі Гошів при монастирі Сестер Пресвятої Родини. Ці дні стали дуже важливими і духовно багатими для всіх присутніх. Адже кожен мав можливість поділитися своєю історією, почути відповіді на свої запитання, відчути підтримку і допомогу ближнього.

Важливим повідомленням, яке хотіли донест до кожного, - є прояв любові і турботи про тих, хто поряд з нами хоча й чимось на нас не схожий. Часто думаєш, що ти можеш щось дати цим дітям, але насправді це вони лікують тебе своїм великим серцем.

Гаслом наших зустрічей може стати вислів Жана Ваньє: "Кожна людина, якою б маленькою та слабкою вона не була, несе в собі неповторний дар для спільноти, Церкви і всього людства".

Такі люди живуть серцем… https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User