Благодійна допомога з Швейцарії

Вже доброю традицією стало наше партнерство з закордонними благодійниками та волонтерами. Завдяки кооперації зусиль парафіян храму, для потреб наших краян вже доставлено одяг, медичний інвентар, обладнання, меблі – усе, що дає можливість покращити якість обслуговування у військових госпіталях, школах, лікарнях, територіальних центрах соціального обслуговування, «Домі Милосердя» та допоможе кожному потребуючому зокрема.

Морозним ранком 17 січня 2017 р. Б. наші парафіяни зустріли вже четвертий, за останніх чотири місяці, гуманітарний вантаж із Швейцарії. За жовтою огороджувальною стрічкою та знаком: «Зона митного контролю», на задньому дворі території храму більше двох десятків чоловіків розвантажували автомобіль із благодійним вантажем.

Благодійна допомога з Швейцарії

Наступний крок, який є найдовшим та клопітким – визнання допомоги Міністреством Соціальної політики. І останній, найприємніший, це доставка отриманих речей до потребуючих.

Дякуємо Господу за всіх людей доброї волі, які відправляли, супроводжували й розвантажували такий цінний і потрібний вантаж!

Благодійна допомога з Швейцарії https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User