7 березня, учасники вівтарної дружини парафії Катедрального Собору Верховних Апостолів Петра і Павла м. Чортків, мали дружню зустріч із хлопцями такої ж спільноти при парафії Церкви Зарваницької Матері Божої  м. Тернопіль.

Обмінялись досвідом, як можна краще і ефективніше проводити час при служінні біля Престолу нашого Спасителя. Бо ті, що прислуговують біля священика, якраз і є тими, хто допомагає у служінні для Ісуса. Вівтарники мають знати, що їхня праця є допоміжною у служінні при відправі всіх Богослужінь, коли всі чемно прислуговують і допомагають у Вівтарі.

Дякуємо Господеві нашому, що благословив цим днем, коли могли зустрітись з іншими хлопцями і радо разом провести той час.

Також учасники вівтарної спільноти Катедрального Собору мали можливість вільно провести час і відпочивши від щоденних турбот (виконання домашнього завдання), трошки розважитись покатавшись на ковзанах, чи на веселих американських гірках.

Щодня у своїх молитвах просимо Всевишнього, щоб давав сили і скріпляв нашу спільноту у вірі, надії і любові.

Учасники спільноти ВІВТАРНОЇ ДРУЖИНИ

Собору Петра і Павла