Ув’язнені Чортківського слідчого ізолятора відчули дух свята Преображення Господнього. У неділю, 19 серпня, в церкві св. Івана Богослова, яка знаходиться на території установи, відбулася Свята Літургія, яку відправив капелан о. Євген Гаврилишин. Священик виголосив проповідь, у якій роз’яснив суть свята, навів різні приклади для утвердження духовного життя ув’язнених, закликав знаходити час на молитву і бути терпеливими.

Після Богослужіння відбулося освячення плодів, які в’язні отримали стараннями священиків, що служать у церкві св. Івана Богослова: о. Андрія Лемчука, о. Євгена Гаврилишина та о. Івана Мельника. Також усіх присутніх на відправі було окроплено освяченою водою.

Ув’язнені Чортківського СІЗО, каже о. Євген Гаврилишин, мають можливість кожної суботи і неділі, а також у більші християнські свята брати участь у Святій Літургії. Крім цього, всі охочі можуть приступати до Святих Таїнств: Покаяння та Євхаристії.

Прес-служба Бучацької єпархії

У ЧОРТКІВСЬКОМУ СІЗО СВЯТКУВАЛИ СПАСА https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User