09 10 18 1

На храмове свято святого Івана Богослова 9 жовтня 2018 р.Б. до Чортківської установи виконання покарань завітали священики Бучацької єпархії, Голова Чортківської РДА п. Оксана Чайчук, заступник голови Чортківської районної ради п. Петро Пушкар, які разом з керівниками, працівниками установи та ув’язненими спільно молилися у храмі, що діє на території. Архиєрейську Святу Літургію очолив Владика Димитрій (Григорак) ЧСВВ, яку своїм співом прикрасили студенти ЧДКА.

У пастирському слові Владика звернув увагу на вірність апостола Івана, який був улюбленим учнем Ісуса. «Різна буває вірність»,- роздумуав єпископ. « Є вірність Богові, моральним законам, законам Держави, але і буває вірність, як кажуть, «по- поняттям». Що вибираємо ми? Кому ми є вірні і чому?»
Далі єпископ продовжив: «Ми можемо бути вірні зі страху, або з любові. Наш Бог пропонує нам бути вірним Йому і за це дає справжнє щастя. Всі ми станемо перед обличчя Господнє і там вже проявляться плоди нашої вірності. Як важливо не помилитися з вибором! Злочинний світ за невірність карає суворо, а Держава карає з метою направлення поведінки».
Завершуючи свою проповідь, владика Димитрій сказав: «Тому сьогодні приклад Івана Богослова закликає нас жити для інших. Це і є той вибір, який приносить щастя і правдиву свободу».
Владика подякував всім священикам, які спричинилися до побудови храму та капеланського служіння від початку: о. Павлу Менлі з Канади, о. Володимиру Заболотному, о. Андрію Лемчуку, о. Івану Мельнику і о. Євгену Гаврилишину, який є на даний час капеланом ув’язнених.
Єпарх Бучацький висловив слова вдячності і теперішньому керівнику установи п. Андрію Бойко, екс-керівнику п. Володимиру Заверусі та всім працівникам установи за сприяння і можливість нести Слово Боже та дбати за душі в’язнів.
Також начальник Чортківської установи виконання покарань п. Андрій Бойко щиро подякував всім гостям і після Водосвяття запросив присутніх на спільну трапезу.

Прес-центр Бучацької єпархії УГКЦ

Храмове свято у Чортківській установі виконання покарань https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User