Весна принесла радість зустрічі з великим Християнським святом Воскресіння Христового –Великоднем. Є багато гарних свят в історії розвитку людства, але в цей день є окремим рядком у списку християнських і світських свят, як день всепрощення і торжества доброго початку на землі.

Не обминуло це світле свято і ув’язнених та засуджених  осіб які утримуються у слідчому ізоляторі.

Адже місця позбавлення волі, як би вони не називалися (в'язниці, виправно-трудові колонії, виправні колонії, пенітенціарні установи), є тим інститутом, без якого не може існувати жодна держава в світі. Але вони не існують самі по собі, вони є частиною соціального, економічного, політичного і морального устрою держави.

У Чортківському СІЗО УДД УПВП у Тернопільській області щотижнево та у великі свята  проводяться Богослужіння у храмі святого Апостола і Євангелиста Івана Богослова, і все більше  ув'язнених і засуджених повертаються обличчям до Бога, спокутують свої гріхи, сповідаються. У часі Великого посту капеланом установи отцем Андрієм Лемчуком було проведено тайну Сповіді ув'язнених і засуджених. У страсну суботу  здійснено посвяту пасок та пасхальних яєць, а на Великдень отцем Андрієм проведено торжественну Воскресну Літургію.

Слід зазначити, що духовне виховання є важливою складовою колективного впливу на засуджених та ув'язнених і невід'ємною частиною виховного процесу.

Тарас Бакун,
Старший інспектор СВПР

Засуджені теж святкували Великодень https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User