Дати особам, позбавленим волі, освіту, спеціальність, роботу, можливість виправитися — таке завдання реалізує державна кримінально — виконавча служба області, яка звіряє свою роботу з вимогами європейських стандартів.

Місця позбавлення волі, як би вони не називалися (в'язниці, виправно-трудові колонії, виправні колонії, пенітенціарні установи), є тим інститутом, без якого не може існувати жодна держава в світі. Але вони не існують самі по собі, вони є частиною соціального, економічного, політичного і морального устрою держави.

В Чортківському слідчому ізоляторі УДДУПВП у Тернопільській області створені належні умови для задоволення релігійних потреб засуджених. Сьогодні в установі функціонує Церква Святого Апостола і Євангелиста Івана Богослова. Відправляються Служби, священики сповідають засуджених, здійснюють обряди хрещення.  Хрещення — найперше Таїнство, таїнство духовного народження, яке звершується над людьми, що вступають до Христової Церкви. Безумовно, це визначна подія в житті засуджених. Можна тільки радіти, що навіть в умовах позбавлення волі життя засуджених не завмирає, що вони мають змогу бути головними учасниками даного дійства.

Тарас Бакун,
Старший інспектор СВПР
ст. лейтенант вн. сл. Кузяк І. В.
Начальник ВСПС групи СВПР

ХРЕЩЕННЯ в СІЗО https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User