«Хресна дорога» - це Богослуження, що спонуває нас до глибокої  призадуми над терпіннями Ісуса Христа в часі шляху від дому Пилата до гори Голгофа, що поблизу Єрусалиму. Оскільки не кожен може відвідати це місце терпінь, церква закликає нас духовно переживати 14 умовних зупинок (стацій) Страждального Христа, які також нагадують нам  і наші щоденні терпіння. Тож йдімо за нашим Спаситилем,  переживаймо разом з Ним, візьмімо приклад до наслідування і відчуймо цю велику і безмежну любов, любов Бога до людей.  Стараймося відчути Його терпіння і біль. Усвідомлюємо, що Він з любові до нас   прийняв на Себе таку страшну кару, щоб так спасти нас від гріха й від вічної кари в пеклі. Тому серце наше м’якне й розпалюється любов’ю до Ісуса Христа.

Минулої суботи  студентами Івано – Франківської Теологічної Академії  у храмі святого апостола і євангелиста Івана Богослова, що знаходиться на території установи,  для засуджених господарської обслуги було поставлено Хресну Дорогу з розважаннями та музичним супроводом.  Приємно відзначити, що співпраця між  греко – католицькою церквою  і установою  уже стало доброю традицією, і ця співпраця без сумніву  приносить свої результати у роботі пов’язаній  з виправленням засуджених, наверненням їх до законопослушного способу життя після звільнення з  місць позбавлення волі.

Тарас Бакун
Старший інспектор СВПР

Постановка Хресної Дороги у слідчому ізоляторі https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User