У суботу, 19 грудня до храму, що знаходиться на території Чортківського СІЗО завітав св. Миколай.

Святкування пам’яті цього великого і завжди очікуваного святого розпочалось із молитви до нього. Вранці було відслужено Акафіст до Святого, після якого сам Миколай особисто прийшов і обдарував тих, хто в молитві до нього прибігає, просячи через його заступництво Божого прощення.

У в’язниці нечасто можна побачити усмішку. Та цей день був виключенням. Ми бачили не тільки усмішки, а й сльози.

В таких випадках немає сумніву в щодо факту, чи св. Миколай дійсно існує, бо це видно на обличчі людини. За життя Святий робив багато добра і про це ми не тільки пам’ятаємо, але й наслідуємо. Через добрі діла св. Миколай приходить в життя людини і робить її доброю, починаючи зсередини – від серця.

Так мало-помалу людина стає здатною прийняти найбільше добро – самого Христа в Тайні Євхаристії. Він – Той, хто робить всіх нас добрими.

Щиро дякую всім, хто спричинився до організації цього свята в Сізо

капелан

Свято св. Миколая https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User