9 жовтня 2016 року в день преставлення Святого Апостола Івана Богослова, у церкві, що побудована на території Чортківської установи виконання покарань (№26) і освячена ім’ям цього святого, відбулася святкова Божественна Літургія. На літургії були присутні співробітники установи, священики Української Греко–Католицької Церкви, семінаристи Тернопільської Духовної семінарії, засуджені які відбувають покарання у господарській обслузі установи.

Дякуючи допомозі Єпархіального Єпископа Бучацької єпархії - Преосвященного Владики Кир Дмитра Григорака Літургію через відео - телекомунікаційну систему змогли спостерігати ув’язнені та засуджені які утримуються в установі.

Священнослужителі надають значну допомогу адміністрації у духовному, моральному відродженні осіб, які утримуються в установі. Капелани о. Андрій Лемчук, о. Іван Мельник, о. Євген Гаврилишин постійно здійснюють обряди сповіді ув’язнених та засуджених, проводять богослужіння у храмі. Ця праця без сумніву приносить свої корисні плоди.

Тарас Бакун
Старший інспектор групи СВПР
Чортківської УВП (№26)

Храмове свято у Чортківській УВП управління ДПтС України в Тернопільській області (№26) https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User