Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Познань приймала Тезе 2009 Друк e-mail

Цьогорічна зустріч відбулась у «першій столиці» Польської держави. На ХХІІІ Міжнародний З’їзд Тезе прибуло понад 30 тисяч молодих людей. Зустріч тривала з 29 грудня по 2 січня на площі Міжнародного Познанського Ринку. Жителі міста та околиць з теплом прийняли учасників на ночівлі.

Кожного ранку проходили зібрання  на парафіях для спільної молитви, а також для обговорення в малих групах. Темою обговорення був Лист із Китаю, написаний братом Алоїзом напередодні зустрічі. Пізніше в центрі Познані, в Експо, молодь збиралась на обідню молитву, де можна було почути короткі роздуми над уривками із Біблії. Вони звучали також і на українській мові.

Ввечері 31 грудня в Експо оголосили місце наступної зустрічі – голландське місто Роттердам. Потім молодь роз’їхалась по парафіях, де відбулась Молитва миру. Після опівночі проходив «Фестиваль народів», де представники кожної країни демонстрували свої традиції. Після виступу українців у вишиванках оплески глядачів ще довго не стихали.

У перший день нового 2010 року усі священики служили спільну Месу у костелах парафій. Після служби паломники мали святковий обід, приготований господарями, в яких гостювали. Потім відбулась зустріч представників України, яка розпочалась колядою «Нова радість стала».

Хоч і був це з’їзд молоді з різних континентів, мовний бар’єр практично не відчувався. З технічного боку все було чітко продумано. Належний рівень організації став запорукою успішного проведення зустрічі.

Молодіжна комісія Бучацької єпархії

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting