В Сосулівці освятили відреставрований храм Друк

В Сосулівці освятили відреставрований храм

13 листопада 2016 р. Б., в 21-шу неділю по Зісланні Святого Духа, Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Правлячий Архиєрей Бучацької Єпархії УГКЦ з пастирським візитом відвідав с. Сосулівка Улашківського деканату, де очолив Архиєрейську Божественну Літургію та освятив відреставрований та наново перекритий храм.

Відвідини розпочалися з привітального слова парафіяльної молоді та настоятеля о. Володимира Заболотного – Протосинкела Бучацької Єпархії, який запросив Владику Дмитра очолити Архиєрейську Божественну Літургію у співслужінні: віце-канцлера - о. Дмитра Ненчина, о. Ігоря Лесюка та о. Михайла Ковальчука.

Після читання Євангелії Владика звернувся до вірних із повчанням: «як говорилося у сьогоднішньому Євангелії, зерно це слово Боже, а земля це ми з вами. Є Слово Господнє, яке ми повинні виконувати щоб спастися і є слово людське, яке ми використовуємо для щоденного спілкування…», - повчав Архиєрей.

«Від моменту коли розіп’яли Христа ми стали вільними від гріха, двері раю відкрилися для всіх людей, але чи ми ввійдемо через них, чи ні, залежить від нас і від того чи виконуємо заповіді Божі», - продовжив Єпископ .

«Людина може знати Святе Писання, але якщо вона ним не живе, воно її не спасає, але коли людина почне цим Словом жити, воно почне її спасати», - підсумував Владика.

Насамкінець Архиєрейської Божественної Літургії Владика Дмитро нагородив подячною грамотою о. Володимира та всіх парафіян, які долучилися до віднови святині, а згодом здійснив чин освячення мозаїки Покрову Пресвятої Богородиці та відреставрованого храму.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ