Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
ПРАЗНИК У ЗАВОДСЬКОМУ ОБ’ЄДНАВ КІЛЬКА ПОДІЙ Друк e-mail

Цьогорічне храмове свято парафії Зіслання Святого Духа у смт. Заводське неподалік Чорткова було знаменним і потрійним. Щоб розділити радість парафіян, до селища завітав Преосвященний владика Дмитрій Григорак, ЧСВВ, котрого щирими, теплими словами і лагідними поглядами зустрічали віряни. Зустріч із очільником єпархії була справжнім святом і духовною подією.

На празнику архиєрей очолив Божественну Святу Літургію у співслужінні з куріальним духовенством та іншими запрошеними священиками. Владика звернувся до пастви із проповіддю, в якій розповідав про значення свята Зіслання Святого Духа, а також говорив багато важливого про Пресвяту Євхаристію, оскільки цьогорічні Зелені свята проходили у рамках Євхаристійного тижня.         

Другою подією для всієї Церкви стали ієрейські свячення Михайла Ковальчука, які здійснив владика Дмитрій. Так, в УГКЦ з’явився ще один душпастир. А от третім святом було відзначення 30-ліття священства довголітнього пароха храму отця-мітрата Івана Сеньківа, судового вікарія Бучацької єпархії, котрий доклав багато зусиль для збереження та відродження УГКЦ. Після Богослужіння та привітань священик виголосив подячне слово.

Також єпарх Бучацький з нагоди Євхаристійного тижня поблагословив усі християнські родини. А завершальними акордами храмового свята стали мирування та кроплення свяченою водою.   

Прес-служба Бучацької єпархії

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting