Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
"Ми повинні врятувати сім'ю, як колись сім'я врятувала Церкву в період переслідування " - Глава УГКЦ на форумі cоціального служіння сім'ї Друк e-mail

"Ми повинні врятувати сім'ю, як колись сім'я врятувала Церкву в період переслідування "-Глава УГКЦ на форумі cоціального служіння сім'ї

Такими словами Блаженніший Святослав звернувся до усіх присутніх, на відкритті Всеукраїнського форуму соціального служіння сім’ї, який проходив у суботу 12 жовтня 2019 р.Б.у м.Києві. Організаторами заходу є відділ соціального служіння УГКЦ спільно з Карітасом України та БО "Львівська освітня фундація".

На думку Предстоятеля Церкви, така подія спонукає до роздумів і до дій, як Церква може послужити сім'ї, а також як сім'ї можуть послужити іншим потребуючим, посилаючись на те, що Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оголосила цей рік роком сім'ї, родини в Україні.

Захід розпочався Архиєрейською Святою Літургією, яку очолив Преосвященний Владика Василь Тучапець, голова відділу соціального служіння УГКЦ.

"Ми повинні врятувати сім'ю, як колись сім'я врятувала Церкву в період переслідування "-Глава УГКЦ на форумі cоціального служіння сім'ї

У виставковому центрі всі учасники мали змогу побачити практичний досвід соціального служіння у нашій Церкві, ділитися досвідом, роздумувати над перспективою, та працювати в групах.

Від Бучацької єпархії, у формі взяли участь члени команди із соціального служіння, священики та представники парафій, які беруть участь у проекті «Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі у житті громад на місцевому рівні».

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting