Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
День Незалежності в м. Чорткові Друк e-mail

День Незалежність в м. Чорткові

Молебень до Христа Чоловіколюбця, з нагоди 28-ї річниці Незалежності України, очолив владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ, у співслужінні духовенства єпархії в м. Чорткові 24 серпня 2019 р. Б..

Звертаючись до присутніх, єпископ сказав: «Ми сьогодні разом молимося і дякуємо Богові за дар свободи і просимо той дар зберегти і примножити. Часом ми можемо замість свободи вибирати комфортніше життя, якісь обіцянки, чи, навіть, може мир ціною капітуляції, тільки щоб нас ніхто не чіпав, проте, такого не буває. Мир буває або справжній, або рабство».

«Як ніколи актуальні слова вірного сина і борця за вільну Україну Степана Бандери: « Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він, зрештою, втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний». Ці слова є промовляючі і рятувальні для нас нині.

Свободу ми зараз захищаємо. Але що далі? Як цей дар свободи правильно розвинути, щоб не змарнувати Божий талант? Свободу можна використовувати по різному: можна грішити, а можна будувати справжнє життя і мир в людині», - продовжив проповідник.

«Господь у Святому Письмі каже до нас: «Тож коли ти щиро будеш слухати мого голосу і будеш дотримуватися мого Заповіту, то будеш моєю особливою власністю, будеш царством священиків, народом святим». Нехай кожного з нас Господь покріпляє у виборі правдивої свободи дітей Божих», - побажав владика Димитрій.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting