Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Реколекції для їмостей Бучацької єпархії Друк e-mail

Реколекції для їмостей Бучацької єпархії

12-14 серпня 2019 р. Б. у відпустовому місці нашої єпархії в с. Улашківці, при монастирі Отців Василіян, для дружин священиків Бучацької єпархії, проходили реколекції, які провів о.Назарій Бедрій.

Реколекції, дуже гарно чергувалися з духовними науками, Св. Літургією, молитвою на вервиці, молитовним читанням Св. Письма, діленням досвідом, духовними розмовами, все це дуже гарно поєднувалось з прикладами та повчаннями о. Назарія.

А ще, дуже радо та гостинно, нас прийняв у своєму реколекційному будинку о. Власій Фуц, ЧСВВ, настоятель даного монастиря, багато розказав та показав духовні цінності Улашківської Святині.

Реколекції для їмостей Бучацької єпархії

Обнова у Христі, для кожного із нас, це наснага до нових справ, на прославу Божу, духовний зріст, емпатія, щоденна праця. На завершення реколекцій до Улашківців прибув о. Володимир Заболотний- протосинкел Бучацької єпархії.

Велика вдячність Богові, та Владиці Дмитру Григораку, ЧСВВ за благословення та сприяння в проведенні цих реколекцій. Дякуємо всім, хто три дні перебував спільно у молитві, розважаннях, спілкуванні, духовній тиші, в нашій дружній родині їмостей Бучацької єпархії.

Повідомила п. Г. Стасюк

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting