Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Єпархіальний з’їзд Апостольства молитви Бучацької єпархії Друк e-mail

Єпархіальний з’їзд Апостольства молитви Бучацької єпархії

У день празника Найсвятішого Серця Христового у Бучацькому монастирі оо. Василіян відбувся єпархіальний з’їзд Апостольства Молитви Бучацької єпархії під назвою «Покликані Богом».

Божественну Літургію очолив преосвященний владика Іриней Білик, ЧСВВ, який уділив дияконські свячення бр. Херувиму Лісовському, ЧСВВ. Крім того, у молитві брали участь Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя о. Йоан Школик, ЧСВВ, ієромонахи та ченці монастирів Провінції, а також пресвітери, відповідальні за провід Апостольства Молитви у деканатах Бучацької єпархії.

Понад 400 учасників Апостольства Молитви із різних деканатів єпархії взяли участь у з’їзді.

У своєму душпастирському слові владика наголосив на важливій увазі Папи Франциска до цієї спільноти, яка є присутня у 100 країнах світу. Єпископ зазначив, що ця спільнота у своїй посвяті становить молитовний рупор Святішого Отця. «Святкуючи сьогоднішнє свято Серця Христового, ми запрошені в особливий спосіб довіритись Ісусові, у покорі і простоті прийняти його любов і свідчити про дію Божого милосердя у сучасному світі», - підкреслив проповідник. Владика також виокремив дар дияконського служіння, яке прийняв бр. Херувим.

Після Божественної Літургії відбулось посвячення води, спільна світлина, обід для всіх прочан та конференція на тему «Значення молитви у пошуках щастя людини», яку виголосив о. Прокопій Лотоцький, ЧСВВ. Відтак розпочався Молебень до Серця Христового, віднова посвяти та приймання нових членів у Апостольство Молитви.

На завершення Протоігумен висловив подяку владиці за уділення дияконських свячень, а ігумен Бучацького монастиря о. Теодор Нагорняк, ЧСВВ, та о. Йосафат Фітель, парох і координатор Апостольства молитви, у Бучацькій єпархії висловили вдячність отцям і всім членам Апостольства Молитви за їхню жертовність та розвиток.

Повідомив о. Йосафат Фітель, ЧСВВ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting