Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Мистецтво жити разом»: навчальний модуль для молодих сімей Друк e-mail

 31 03 19 1

З 29 по 31 березня 2019 року в Єпархіальному управлінні Бучацької Єпархії пройшов інформаційно-навчальний модуль «Мистецтво жити разом» в рамках проекту «Щасливі разом». Організації проекту сприяли ЦССДСМ Чортківської міської ради та Тернопільський обласний благодійний фонд «Карітас Бучацької Єпархії УГКЦ», фундаторами проекту стала Львівська Освітня Фундація.

В навчанні взяли участь 18 сімейних пар, 2 з яких стали священичі родини. Усі присутні мали можливість поспілкуватись, поділитись досвідом сімейного життя, послухати цікаві науки християнського практичного психолога Миколи Шкробута та його дружини Оксани. Пан Микола – член правління і секретар Української Асоціації Християнської Психології; автор курсу для подружжя та молодят “Рецепти щасливого подружжя”.

“Сім’ї мають чудову нагоду провести час у спокійній та затишній атмосфері. Цей спосіб є чудовою можливістю віднайдення душевної рівноваги, якої потребує кожне подружжя, а особливо молоді сім’ї, оскільки ми завжди в русі, клопотах, постійних справах”, - відзначив о. Володимир Гриців

Кожен учасник мав змогу віднайти для себе щось особливе та корисне саме для нього. «Божий задум для подружжя», «Мета, цілі та перешкоди», «Спілкування у подружжі», «Подружній діалог», «Сексуальне життя в подружжі» – основні теми, над якими працювали учасники курсу. Програма навчання включала також спільну молитву і Божественну Літургію, Сповідь, духовні розмови з отцем під час перерви на каву.

“Духовні науки є дуже приємним проведенням часу, цікавим і особливим, оскільки дізнаємось про те, як відновити, зміцнити стосунки у своїй сім’ї, вчимося правильно розцінювати складні ситуації, приймати правильні і свідомі рішення у житті, які завжди будуть пов’язані з присутністю Бога в серці”, - поділився о. Віктор Пастернак

Хотілось б додати, що з огляду на виклики, які сьогодні переживає інституція сім’ї та подружжя як союз чоловіка і жінки, 2019 рік – оголошений Роком сім’ї.
«Ми повинні усвідомити, що сім’я – це величезна цінність і її потрібно захищати. Організовуючи цей захід, ми ставили за мету зробити все можливе, щоб ці зустрічі послужили зміцненню стосунків у наших сім’ях, послужили нашому взаємозбагаченню», –зазначила провідний фахівець Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Чортківської міської ради Тетяна Коберніцька.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

За матеріалами: ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ЧМР


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting