Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
110 – а річниця від Дня народження Степана Бандери у м. Чорткові Друк e-mail

110 – а річниця від Дня народження Степана Бандери у м. Чорткові

Поминальну Панахиду, з нагоди 110 – ї річниці від Дня народження Степана Бандери, очолив Преосвященний Владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ - єпарх Бучацький, разом з священиками єпархії УГКЦ та представниками духовенства інших конфесій.

В своєму слові, звертаючись до присутніх, владика Димитрій сказав: «Степан Бандера був людиною свого часу. Він вважав, що незглибимим джерелом сили і духа нації є віра в Бога. Він дуже не хотів, щоб ми були рабами. «Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний», - так говорив Степан Андрійович. Його слова виявилися пророчими для нас і інших народів.

Владика пригадав, як два тижні наперед мав нагоду бути в Мюнхені і відвідати могилу великого сина українського народу, зауважив, що там є завжди живі квіти, які є символом живої пам’яті про нього і його великої любові до України.

На завершення усі присутні виконали Державний Гімн України.

Голова райдержадміністрації Оксана Чайчук та міський голова Володимир Шматько привітали Владику Димитрія Григорака з Днем його народження, а під час спільної трапези приєдналися до вітань духовенство єпархії, студенти ІФДС, представники «Дому милосердя».

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting