Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
З’їзд членів Апостольства Молитви Коропецького деканату Друк e-mail

З’їзд членів Апостольства Молитви Коропецького деканату

«А коли молимося про мир для людства, то о скільки більше треба нам молитися про мир серед нашого народу,про мир внутрішній, про заперестання ненависти, роздорів, ворожнечі й - зі сльозами це говорю – кровопролиття...».

21 листопада 1942 р. Львів.
Із декрету Митрополита Андрея «Не убий»

Молитва... Це піднесення нашого серця до Бога; це розмова з Богом, а, можливо, найточніше - це перебування з Богом. Вона повинна литися з серця і мусить торкнутися Божого серця. І для цього ми повинні бути досконалими в молитві. Саме члени Апостольства Молитви покликані бути більш досконалими в молитві, усвідомлювати єдність із Христом, дозволяти Христові працювати в них і через них із Його силою, з Його прагненням, з Його любов’ю.

Для спільної молитви, щоб бути здатними до взаємної любові і почутими Отцем Небесним 10 листопада 2018 року Божого в церкві Собору Пресвятої Богородиці с. Устя-Зелене відбулося зібрання членів Апостольства Молитви Коропецького деканату. Святу Літургію очолив о. Йосафат Фітель, ЧСВВ - відповідальний за провід Апостольства Молитви у Бучацькій Єпархії у співслужінні декана Коропецького деканату о. Михайла Мохнатого, пароха с. Устя-Зелене о. Степана Стрілецького та інших священників деканату. Духовну науку проводив о. Йосафат, звернувши особливу увагу на духовне призначення і роль Апостольства Молитви, цим самим заохочуючи всіх бажаючих до духовного і апостольського життя, до служіння потребам Церкви. Звертаючись до членів Апостольства Молитви, він наголосив, що всі повинні горіти любов’ю до Христа і нею запалювати інших, щоб, і інші хотіли вступати в Апостольство Молитви, і щоб жили в сильній вірі, і любові до Ісуса.

З’їзд членів Апостольства Молитви Коропецького деканату

Після Святої Літургії спільно з членами Апостольства Молитви та мирянами молилися молебень до Найсвятішого Серця Христового. Зібрання пройшло на високому духовному піднесенні. Відбулася урочиста посвята у членство Апостольства Молитви мирянки с. Міжгір’я Турів Дарії. Нею була дана обітниця члена Апостольства Молитви молитися за мир і отримала духовні ласки відпусту.

Насамкінець зібрання отець декан Михайло Мохнатий подякував всім присутнім, а парох о. Степан Стрілецький висловив слова вдячності отцям і сподівання на те, що такі зібрання будуть проводитися у нашій парафії кожного року, так як особливістю даної парафії є Устя-Зеленська Чудотворна ікона Богородиці (копія Белзької ікони Богородиці). Відтак лунало «многоліття» та духовний гімн України «Боже, Великий, Єдиний».

п. Ольга Смучок

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting