Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Єпарх Бучацький здійснив душпастирський візит до с. Боришківці Друк e-mail

Єпрах Бучацький здійснив душпастирський візит до с. Боришківці

28 липня 2018 р. Б. в день коли Церква вшановує пам'ять Святого рівноапостольного великого князя Володимира, у святому хрещенні названого Василієм, Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Правлячий Архиєрей Бучацької єпархії УГКЦ з душпастирським візитом відвідав парафію святого великомученика Димитрія с. Боришківці Мельнице-Подільського деканату.

Перед храмом Єпарха Бучацького зустрічала святошна громада та настоятель і декан о. Володимир Крушинський, який запросив Владику Дмитра очолити Архиєрейську Божественну Літургію у співслужінні деканального духовенства.

В часі проповіді Владика Дмитро повчав вірних про історію, суть та значення Хрещення в 988 році нашої держави Святим князем Володимиром.

Також цього дня Єпископ Бучацький уділив дияконські свячення випускнику Івано-Франківської Духовної Семінарії бр. Івану Федорику.

Насамкінець Божественної Літургії Владика Дмитро висловив слова вдячності отцю-настоятелю та громаді за високий духовний рівень парафії. Відтак лунало «многоліття» та духовний гімн України «Боже, Великий, Єдиний» після якого відбулося водосвяття.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting