Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви представив нового Голову Патріаршої адміністрації Друк e-mail

29 липня 2009 року в офісі Патріаршої курії УГКЦ відбулася зустріч працівників Патріаршої курії. У зустрічі взяв участь Блаженніший Любомир, Глава Української Греко-Католицької Церкви, який представив нового керівника Патріаршої адміністрації. Ним став Преосвященний Владика Богдан (Дзюрах), який також виконує обов'язки Секретаря Синоду Єпископів УГКЦ. Звертаючись до працівників Патріаршої адміністрації, Блаженніший Любомир наголосив на тому, що "праця в курії - це праця на найвищому церковному, державному та міжнародному рівнях. Тому працівники курії повинні творити спільноту осіб, харизмою яких є дати відповідь на поставлені Церквою завдання".

Відтак Владика Богдан подякував за довіру, зазначивши, що вже має певний досвід співпраці із працівниками курії, коли виконував служіння Єпископа-помічника Київської архиєпархії. "Проте, - зазначив владика, - я потребую багато пізнати, щоб ефективніше організувати нашу спільну працю".

Після слів Владики Богдана, відбувся обмін думками щодо ефективності праці у згаданій структурі.

На завершення зустрічі працівників курії було повідомлено про Всеукраїнську прощу військових до Зарваниці, що відбудеться 19 - 20 вересня та про Прощу працівників Пенітенціарної системи України до Унева, що відбудеться 26 - 27 вересня.

Департамент інформації УГКЦ