Посвячення УГКЦ святого Василія Великого монастиря ОО Василіян у м. Луцьк. Друк e-mail

Небесна благодать зійшла 5 жовтня 2008 р. Б на громаду  святого Василія Великого, в цей день відбулася урочистість на яку з нетерпінням чекали  отці монастиря, мешканці Луцька та околиць, а особливо Апостольський Адміністратор Бучацької Єпархії  УГКЦ о. Дмитро Григорак ЧСВВ.  Саме о. Дмитро вклав найвагомішу частку праці, молитви і посвяти ще будучи настоятелем монастиря та парохом для того, щоб повстала ця святиня і громада на Волинській землі.

Освячення нижньої церкви св. Василія Великого, на вул. Карпенка – Карого 5, відбулося 5 жовтня 2008 року Божого о 12. 00, здійснили владики Йосафат Говера Екзарх Волинський УГКЦ і Маркіян Трофимяк єпископ для Римо-католиків, з участю Апостольського Адміністратора Бучацької Єпархії УГКЦ о. Дмитра Григорака ЧСВВ,  Протоігумена провінції Найсвятішого Спасителя в Україні о. Йоанікія Чверенчука ЧСВВ, Ректора Василіянської духовної семінарії о. Роберта Лисейка ЧСВВ, представників духовенства, вірних та державної влади.