Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
У ЧОРТКОВІ БЛАЖЕННІШИЙ СВЯТОСЛАВ ЗУСТРІВСЯ З ЄПАРХІАЛЬНОЮ КУРІЄЮ, КОМІСІЯМИ ТА ПРЕДСТАВНИКАМИ ВЛАДИ Друк e-mail

Із робочим візитом Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук відвідав 5 березня осідок Бучацької єпархії – місто Чортків. Предстоятель нашої Церкви спершу поспілкувався з Єпархом Бучацьким Преосвященним владикою Дмитром Григораком, ЧСВВ. Відтак Блаженніший Святослав зустрівся із працівниками курії, головами єпархіальних комісій, представниками міської та районної влади. У теплій, дружній атмосфері обговорювались різні питання суспільного та церковного життя наших мирян. Блаженніший Святослав ділився досвідом свого душпастирського служіння, давав поради священикам на їх цікаві запитання і навіть жартував. Глава УГКЦ також відвідав Чортківську дяківсько-катехитичну академію ім. свщмч. Григорія Хомишина, де Блаженнішого радо вітали отець-ректор, викладачі та студентство.

Варто пригадати, що попереднього дня, 4 березня, Блаженніший Святослав зустрівся із молоддю Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. На цій зустрічі, що зібрала кілька сотень учасників, Глава УГКЦ розмовляв із представниками різних молодіжних організацій, зі студентами та звичайними молодими людьми про харизматичні спільноти та рухи, сучасні інформаційні технології, зокрема про соціальні мережі, порушив питання статевості та штучного запліднення.

с. Марія Кузь, ЗСПР, прес-служба Бучацької єпархії


Додатково

Дізнатись, які перші враження Блаженнішого Святослава Шевчука від зустрічі з молоддю у Тернополі, та почерпнути багато корисної інформації про актуальні питання суспільно-релігійного життя можна, прослухавши на нашому сайті ексклюзивне інтерв’ю з Предстоятелем УГКЦ, яке провела с. Марія Кузь, ЗСПР.

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting