Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
У Монастириську відлунали XII «Дзвони Лемківщини» Друк e-mail

 

На Тернопільщині урочище Бичова біля Монастириська на два дні, 7-8 серпня, стало лемківською столицею – тут проходив ХІІ Всеукраїнський фестиваль лемківської культури «Дзвони Лемківщини».

На свято лемківської культури приїхали гості з різних міст Вінницької, Закарпатської, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Рівненської, Полтавської, Чернівецької та інших областей. За підрахунками представників МНС і МВС 7 серпня до урочища поблизу Монастириська на фестиваль лемківської культури приїхало понад 20 тисяч гостей. Були делегації лемків із Словаччини, Польщі, США і т.д. Також на фестивалі був присутній Апостольський Адміністратор Бучацької єпархії високопреподобний о. Дмитро Григорак, ЧСВВ,  який у співслужінні отців Монастириського деканату освятив дзвіницю і дзвін та відслужив Божественну Святу Літургію.

Голова Тернопільської обласної держадміністрації Михайло Цимбалюк повідомив, що в урочищі Бичова буде створений постійно діючий лемківський музей під відкритим небом, буде в ньому і вулиця відомих лемків. А фестиваль лемківської культури проводитиметься кілька разів на рік.

Прес-центр
Бучацької єпархії УГКЦ

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting