Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Освячення каплиці поблизу джерела «Всецариці» Друк e-mail

Освячення каплиці поблизу джерела «Всецариці»

6 липня 2019 р. Б. в день Співстраждання Пресвятої Богородиці, Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Правлячий Архиєрей Бучацької єпархії УГКЦ, освятив капличку, джерело - в честь ікони Матері Божої «Всецариці» та наріжний камінь під будову храму в м. Монастириська.

Відтак Преосвященний Владика Дмитрій очолив Божественну Літургію по якій нагородив настоятеля - о. Ростислава Смирнова, золотим хрестом. Крім того, у молитві брали участь священники, як і з Бучацької Єпархії, так і з Івано-Франківської Архиєпархії.

Під час проповіді Архиєрей зауважив: «Любов Небесної Матері, її серце готове на все, аби нам допомогти. Немає такої проблеми, котру б Вона не могла вирішити, для того, хто з довірою і наполегливо молиться вервицю – слова Матері Божої, які вона сказала, дітям у Фатімі».

На завершення о. Ростислав, подякував найперше Богові, який сподобив нас дочекатися цього дня, Архиєрейської Літургії, щиросердечно подякував Преосвященному Владиці, за візит, освячення. Також подякував жертводавцям та всім людям, які допомагали протягом п’яти років, мовивши: «Господь знає їх імена…».

Софія Сагайдачна
прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting