Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Мудра жінка – успішний чоловік!» – тренінг для жінок-християнок у Скалі-Подільській Друк e-mail

19 04 19 1

Завершення робочого тижня, 19 квітня 2019 р.Б., було надзвичайно цікавим для жінок смт. Скали-Подільської та гостей. Вечір п’ятниці став насиченим пізнавальною інформацією для християнок, які зібрались на тренінг під назвою «Мудра жінка – успішний чоловік!».

«Ще з листопада минулого року я планував організувати даний захід та втілити задум у життя вдалося лише тепер», – розповів організатор, о.Василь Германюк, священик УГКЦ Скали-Подільської. Спікером на тренінгу була львів’янка, Ірина Микитюк: психолог, тілесноорієнтований психотерапевт, тренер особистісного розвитку, експерт в комунікації, ведуча тренінгів і семінарів для жінок. Такого рівня тренінги зазвичай проводять у великих містах, але тепер і жінки периферії отримали знання про можливість впливу на збереження подружжя, про покликання жіноцтва згідно вчення Біблії, почули про етику особистого простору, і як говорити, щоб бути почутою…
Поділилась своїми враженнями присутня на зустрічі парафіянка, Ірина Повар: «Я захоплююсь людьми, які віддають свій час на організацію подібних заходів. Не для себе, а заради когось. Безмежне дякую отцю Василю, Ірині Микитюк і всім дівчатам волонтерам за їхнє терпіння і наснагу. Вони великі молодці. Година проведення, особисто для мене, була оптимальна. Атмосфера чарівна, яку підкріпили смаколиками і ароматною кавою. І вкотре почула: "Те, що Вам не подобається, потрібно говорити, а не мовчки ковтати».
В часі зустрічі з дітками, які прийшли з матерями, проводили час у іграх і рукоділлі юні парафіяльні християнські аніматори, які подбали, щоб батьки змогли спокійно прийняти навчання.
Присутні були раді з нагоди повчитися і прагнуть нових можливостей пізнати щось нове та корисне.


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting