Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Молимося за те, щоб були людьми ми, живі»,- вл. Димитрій (Григорак) Друк e-mail

24 11 18 1

24 листопада 2018 р.Б в День пам’яті жертв голодоморів та 85-х роковин Голодомору 1932 – 1933 років в Україні, геноциду українського народу, на центральному кладовищі міста Чорткова біля пам’ятника "Жертвам голодомору", владика Димитрій(Григорак) очолив поминальну Панахиду.

Звертаючись до громади міста та представників районної та міської влади, єпископ сказав: « Велике пізнається з часом. Отак і ми, через роки пізнаємо масштаб тієї трагедії 85-ти річної давності. Сьогодні ми зібралися, щоб помолитися за їхні душі, але насамперед ми молимося за те, щоб були людьми ми, живі.
Ми, які живі зараз, не маємо права забути про тих, хто загинув такою страшною смертю на нашій землі. Вони- наші земляки, наша кров. Забуваючи про своє минуле, про жертви наших пращурів, немає майбутнього, немає нас, як народу».
Далі владика Димитрій продовжив: «Також ми зібралися тут, ще з однієї причини - щоб застерегти сучасників , нащадків від трагічної долі, яка може статися з нами знову. Адже бачимо, що були і тепер є такі, які обіцяли рай на землі, та чомусь обіцяний рай обернувся у пекло. Маємо урок (не лише ми, але і весь світ), що означає – відступити від Заповідей Господніх».
«Тому будьмо пильними, щоб подібні відступи в нашій історії більше не повторилися.
Моліться за тих, хто відійшов у вічність, за тих, хто є зараз разом з нами, за тих, хто прийде у створене світле майбутнє», -заохотив єпарх Бучацький.


Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting