Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Віднова у Дусі в «Домі милосердя» Друк e-mail

21 11 18 1

21 листопада 2018 року Божого, у День св. Архистратига Михаїла, у «Домі милосердя» відбулась віднова у Дусі (Христові науки), які для працівників благодійного закладу, створеного при Бучацькій єпархії УГКЦ, провів о. Іван Шуфлат, священник-реколектант Бучацької єпархії.

Розповівши про справжнє призначення людини – ступати дорогою святості, її нелегке служіння, віковічну боротьбу добра (9 ангельських чинів) зі злом (збунтованих ангелів), духівником відправлено Божественну Літургію, участь в якій взяли діти та дорослі «Дому милосердя».
"Зло споконвіку бажає розділити людину як в спільноті, так і внутрішньо, і поки ми не піддалися його впливу, не підтвердили думки вчинками, ми можемо зростати у святості. І найбільші речі, якими подолаємо зло - смирення, покаяння, прославлення Господа" – мовив священнослужитель.
Розділені в два етапи біблійні читання, роздуми над словом Божим, молитва особиста та спільна допомогла багатьом працівникам соціального служіння зосередитися на найголовнішому – розумінні й відкритті Божої любові задля розуміння й відкриття себе на любов ближньому.

Прес-служба «Дому милосердя»

 


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting