Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
У Бучацькій єпархії розпочався формаційний курс для дяків-регентів Друк e-mail

29 10 18 1

Формаційний курс для парафіяльних дяків – регентів, з метою підвищення якості церковного співу та церковного уставу, відбувся 29 жовтня 2018 р.Б. в приміщенні ЧДКА ім. свщм. Г.Хомишина в м.Чорткові з благословення Владики Димитрія (Григорака), єпарха Бучацького.

Отець Дмитро Ненчин (вікарій у справах співців), звертаючись до учасників курсу, наголосив на важливості гідної християнської поведінки дяка-регента на парафії, як особи, яка не тільки устами, але й серцем і цілим своїм життям прославляє Бога. «Дяк не тільки в момент Богослужіння, а завжди має засвідчувати своїм благочестивим життям відношення до Церкви та до мирян, з якими і молиться, і проживає на щодень». Також о. Дмитро звернув увагу на тісну співпрацю і братнє порозуміння між дяком і священиком на парафії, як на важливий фактор, що впливає на духовний розвиток парафії.
Пан Іван Кікис, викладач ЧДКА, провів лекцію присутнім, під час якої пригадав основні моменти щодо уставу Літургії, читання апостола та прокімена.
Після обіду учасники курсу мали нагоду практично займатися в малих групах, де повторили самогласні та воскресні гласи, атакож поділилися своїм служінням на парафіях Бучацької єпархії УГКЦ.
На закінчення всі разом помолилися Молебень та з цікавими враженнями повернулися додому.


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting