Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Ваше милосердя - це здоров’я співачки з Прикарпаття Лілії Юрків Друк e-mail

03 10 18 1

Милосердя продовжує творити добро , незважаючи на час і відстань.  Для чарівної співачки з Івано-Франківщини Лілії Юрків, яка тиждень тому полонила своїм чудовим голосом присутніх у залі РБК ім. К. Рубчакової в м.Чорткові, відділ освіти Чортківської РДА на чолі з п. Іриною Гулькою зібрав пожертву на операцію, яка була перечислена (на рахунок 5168 7573 6580 8981 – Приват Банк України, отримувач – Юрків Лілія Олександрівна) у сумі 4420 грн., за що їм велике спасибі.

Також Ліля, її батьки та духовні наставники щиро вдячні всім жертводавцям славної Чортківщини: і голові РДА п. Оксані Чайчук (3 000 грн), і п. Йосипі Овод, заступнику голови РДА, за тепле прийняття та організацію, і Владиці Димитрію (Григораку), єпарху Бучацькому, і всім людям доброї волі, і тим, які, хоч і не змогли бути на концерті, проте, передали свою офіру для дівчини. Разом пожертва після концерту становила 15 000 грн.
«Нехай Господь винагородить Вам сторицею і дасть відваги творити добро там, де його потребують. Це не просто концерт, це зустріч з самим собою. Тут, коли співає Ліля, ми можемо переосмислити свої цінності, якими живемо на щодень», - сказала с. Соломія Чигис із Згромадження Сестер Пресвятої Родини, яка є духовним наставником Лілі. Сестра Соломія супроводжує дівчину не тільки, коли та є на сцені, а й у будні. Допомагає їй нести у світі своє покликання, розуміти тих, які страждають і терплять біль. УГКЦ теж щедро відгукується на потребу співачки і заохочує своїх вірних не бути байдужими, бо чужого горя не буває, «…усе що ви зробили одному з моїх братів найменших-ви мені зробили» (Мт. 24:40), - каже Христос.
З добрими і милими спогадами , повертаючись до рідного дому, Ліля вірить в успішне проведення операції на хребет у Фінляндії, яка коштує 50 тис. євро. Діагноз дівчини-«Спинальна аміотрофія Кугельберга-Велендера», який прогресує і спонукає її не сидіти, склавши руки, а завдяки своїм концертам по Україні самій заробляти на лікування.
Більше про Лілю можна дізнатися за наступними посиланнями:

report.if.ua

vikna.if.ua

zik.ua

facebook.com

Рахунок милої співачки, яка зараз на інвалідному візку і потребує Вашої пожертви залишається той самий.
Низький уклін Вам, добрі люди, не тільки за матеріальну допомогу, а за збережені цінності доброти і людяності у ХХІ столітті.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting