Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Християнська досконалість - це не тільки чинити добро, але й також уникати гріха і не мовчати на гріх», - Владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ - Єпарх Бучацький у Великодньому посланні 2018 р. Б. Друк e-mail

«Християнська досконалість - це не тільки чинити добро, але й також уникати гріха і не мовчати на гріх», - Владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ - Єпарх Бучацький у Великодньому посланні 2018 р. Б.

На свято Воскресіння Христового в Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла Архиєрейську Святу Літургію у співслужінні численних духовних отців очолив Владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ - єпарх Бучацький.

Євангеліє, за традицією, отці читали на грецькій, латинській, церковнослов’янській та українській мовах

Великоднє послання єпарха Бучацького зачитав о. д-р Мирослав Думич, передавши адекватно дух та надважливі наголоси щодо розуміння християнського життя в сучасному світі, про які говорить владика Димитрій (Григорак).

Катедральний хор прекрасним співом вводив вірних в молитовну Пасхальну дійсність. Хоч все відбувалося опівночі, та храм був переповнений вірними.

Після освячення артоса, великодніх кошиків, владику, духовенство та всіх присутніх від імені парафіян щиро привітала п. Оксана Манзій.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting