Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Завдяки довірі, Діва Марія вміла прийняти і віддати Ісуса», - Владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ – Єпарх Бучацький Друк e-mail

«Завдяки довірі, Діва Марія вміла прийняти і віддати Ісуса», - Владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ – Єпарх Бучацький

Владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ - Єпарх Бучацький, підчас проповіді на Архиєрейській Божественній Літургії у свято Благовіщення в Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла м. Чорткова поділився з вірними такими думками:

«У момент Благовіщення Бог приймає людське тіло і бажає стати одним із нас. Кожен з нас почався в лоні своєї матері і вбивство ненароджених є страшним гріхом…».

«У Благовіщенні Ангел не питає молоду 15-ти річну дівчину Марію, а просто ставить її до відома. Цікаво, що Бог настільки довіряв Діві Марії, що знав, що вона не може відмовитися і просто її повідомляє через Ангела, що вона стане Матір’ю Спасителя. Тут велике таїнство довіри, бо і вона теж цілковито довіряє Богові. Довіра Бога людині і людини Богові є фундаментом спілкування так, як є в Пресвятій Тройці», - продовжив Архиєрей.

Далі єпископ зазначив: «Сьогодні, коли Благовіщення випадає в Страсну суботу, той Ісус, якого прийняла Марія, лежить в гробі, вона Його вміла прийняти і вміла віддати. Ісус в усьому є подібний до нас крім гріха».

Заохочуючи вірних жити досконалішим християнським життям, владика Димитрій підсумував: «Ми можемо казати в своєму житті, що не бачимо Бога, але Він є найбільше присутньою реальністю, яка є, і тут треба вчитися довіри від Марії як у Благовіщенні, так і біля Плащаниці. Суть Божої волі - це наше щастя. Просімо ласки в Марії вміти приймати Божу волю».

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting