Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Блаженні переслідувані за правду, бо їхнє Царство Небесне» Друк e-mail

Світ побачила невеличка книжечка, яка присвячена 20-ій річниці легалізації УГКЦ. Уже 20 років УГКЦ живе та розвивається, має багато нових до­сягнень та здобутків. Але не можемо не згадати вклад тих мужів, велетів віри та духу, які підтримували іскру, а навіть вог­ник, у серцях людей, у важкі часи більшо­вицького терору, переслідування священи­ків та вірних за вірність Богові і Його Церкві.

Це низка спогадів та роздумів про іспо­відника віри нашої сучасності, Владику Якова Тимчу­ка, який усе своє життя присвятив справі служіння Бо­гові та українському народові. Є багато мучеників та ісповідників, яких вшановує вся Католицька Вселенська Церква, але у нас також є наші праведники, мученики, ісповідники, ці великі люди нашої землі, які є для нас знаком, що Господь про нас не забув.

Нехай ця книжечка спогадів стане їхньою пам’яттю на подальші покоління, щоб наш на­род, наші священики завжди пам’ятали про сво­їх героїв і черпали для себе, від їхнього прикла­ду життя, вірність Богові, любов до ближніх та ревність у служінні у Христовому Винограднику.

Прес-центр Бучацької єпархії УГКЦ

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting