Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Нагороджений орденом «За заслуги» о. Іван Майкович, ЧСВВ Друк e-mail

У суботу 12 грудня 2009 р. під час робочої поїздки в Тернопільську область Президент України Віктор Ющенко особисто відзначив державними нагородами працівників підприємств, установ та організацій Тернопільської обл. – «за значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Тернопільської області, вагомі досягнення у праці та з нагоди 70-річчя утворення області». Серед нагороджених орденом «За заслуги» III ступеня – о. Іван Майкович, ЧСВВ, який півтора десятка літ був ігуменом Бучацького монастиря Чесного Хреста Господнього, а також 14 років, від дня заснування, – директором колегіуму ім. св. Йосафата, котрий діє при цьому монастирі.

Відзнакою Президента України – орденом "За заслуги" нагороджуються громадяни України за видатні особисті досягнення в економічній, науково-технічній, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах діяльності.

Бучацький колегіум (на початку – ліцей) ім. св. Йосафата Бучацького монастиря Чесного Хреста Господнього Чину святого Василія Великого був відкритий у 1995 році. Співзасновниками колегіуму Бучацький монастир Чесного Хреста Господнього Чину святого Василія Великого та Бучацька районна рада.

Бучацький колегіум ім. св. Йосафата, це духовно-освітній центр, котрий вже більше чотирнадцяти літ виховує юнаків. Тут вони отримують не тільки глибокі та ґрунтовні знання, а насамперед прилучаються до духовних скарбів: щоденно беруть участь у Святій Літургії, часто приступають до Святих Тайн, засвоюють засади моралі; такі люди – неоціненний скарб для держави і Церкви. Сама атмосфера монастиря, молитви, богослужіння, участь у Святих Тайнах впливає на світогляд молодої людини, сприяє доброму християнському вихованню.

http://www.president.gov.ua/documents/10189.html

http://osbm.in.ua/ukr/news/440

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting