Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
червня 2019

Середа, 26 червня 2019

Відійшов до вічності о. Роман Шлапак Друк Email

 Відійшов до вічності о. Роман Шлапак

З великим сумом повідомляємо, що на 83-у році життя відійшов у вічність парох с. Нагірянка, Улашківського деканату, Бучацької єпархії, о. Роман Шлапак.

Read more...

Освячення Престолу та дияконські свячення в Неділю Всіх Святих Друк Email

Освячення Престолу та дияконські свячення в Неділю Всіх Святих

23 червня 2019 р. Б. в неділю всіх святих, владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Єпарх Бучацький з пастирським візитом відвідав храм Святих Апостолів Петра і Павла в с. Добромишль Коропецького деканату.

Read more...

Дружній візит Друк Email

Дружній візит

В часі візитацій монастирів в Україні, Протоархимандрит Василіянського Чину Всесвітліший о. Ґенезій Віомар, ЧСВВ 18 червня 2019 р. Б. з дружнім візитом відвідав Єпархіальне управління Бучацької єпархії УГКЦ, де зустрівся із Преосвященними Владикою Димитрієм Григораком ЧСВВ – Правлячим Архиєреєм.

Read more...


Субота, 22 червня 2019

Ієрейські свячення на Зелені Свята Друк Email

Ієрейські свячення на Зелені Свята

17 червня 2019 р. Б. в понеділок Святого Духа, Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ - Правлячий Архиєрей Бучацької єпархії УГКЦ з пастирським візитом відвідав храм Пресвятої Трійці в смт. Золотий Потік.

Read more...

Конференція для вчителів християнської етики Друк Email

Конференція для вчителів християнської етики

13 червня 2019 р. Б. в актовому залі єпархіального управління відбулася зустріч Владики Дмитра Григорака, ЧСВВ – Правлячого Архиєрея Бучацької єпархії УГКЦ з заступниками директорів ЗОШ та вчителями християнської етики на тему: «Щаслива сім’я дітей та онуків». Метою зустрічі стало впровадження програми «Основи сім’ї» для учнів 10-11 класів у школах Бучацької єпархії для підготовки молоді до створення міцної щасливої християнської сім’ї.

Read more...


Середа, 19 червня 2019

Ви отримали гідного священника! Друк Email

Ви отримали гідного священника!

Кілька тижнів тому парафіяни Катедрального Собору Верховних Апостолів Петра і Павла в м.Чорткові на чолі з Правлячим Архиєреєм Бучацької єпархії владикою Димитрієм (Григораком) та духовенством єпархії з трепетом у серці відправляли отця –доктора Мирослава Думича з родиною на служіння до Америки.

Read more...


П'ятниця, 14 червня 2019

Запрошення на єпархіальний з’їзд Апостольства Молитви до Бучача Друк Email

Запрошення на єпархіальний з’їзд Апостольства Молитви до Бучача

Read more...

Найважливіші події у дитинстві є Перша Сповідь та Святе Причастя Друк Email

Найважливіші події у дитинстві є Перша Сповідь та Святе Причастя

Одними з найважливіших подій у дитинстві є Перша Сповідь та Святе Причастя. Адже ми вперше починаємо спілкування з Богом і даємо Йому обітницю пройти свій життєвий шлях, сповідуючи християнські закони. Вся родина, у якій росте майбутній маленький християнин чи християнка старанно готується до цієї хвилюючої події та чекає на неї з нетерпінням. Така найважливіша подія і відбулася 25-26 травня і в учнів 2 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів села Пробіжна – світле і радісне свято. Наймолодші школярі стали повноправними християнами. Погожої травневої днини прийшли до церкви малі янголята – другокласники, які вперше йдуть до сповіді. Їхню радість прийшли розділити бабця і дідусь, мама і тато, хресний і хресна. Атмосфера в цей день була дуже зворушливою та святковою.

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting