Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
грудня 2019

Субота, 14 грудня 2019

Урочини в Заліщиках Друк Email

Урочини в Заліщиках

Відзначення 100-річчя від дня народження українського церковного діяча, василіянина, підпільного єпископа Станіславської єпархії УГКЦ Владики Якова Тимчука, ЧСВВ, та 30-річчя легалізації УГКЦ відбулося 24 листопада в Заліщиках. Для участі в урочинах з пастирським візитом парафію Покрови Пресвятої Богородиці в м. Заліщики відвідав Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ, – Єпарх Бучацький.

Read more...

Діти з Вівтарних дружин ловили рибу у с. Біла Друк Email

Діти з Вівтарних дружин ловили рибу у с. Біла

Дружня зустріч Вівтарних дружин церков Покрови Пресвятої Богородиці села Сосулівка та Воздвиження Чесного Хреста села Біла на Чортківщині відбулася з ініціативи генерального вікарія Бучацької єпархії УГКЦ о. Володимира Заболотного.

Read more...

100-річчя з дня смерті Катерини Рубчакової Друк Email

100-річчя з дня смерті Катерини Рубчакової

22 листопада 2019 р.Б. в м. Чорткові, біля пам’ятника Катерини Рубчакової, жителі міста, студенти та представники влади молилися за упокій душі Катерини Рубчакової, людини з великим серцем і щирою душею, яка відійшла у вічність, але завжди буде жити у нашій пам’яті. Українська земля славиться своїми синами та дочками, особливо тими, які тілом і душею завжди були з Україною. Катерина Рубчакова і досі залишається серед видатних постатей, як драматична актриса універсального обдарування, співачка ліричного сопрано.

Read more...

«Запитаймо себе, хто є моїм Богом, кому я поклоняюся і до чийого війська я належу?», - о. В. Заболотний, генеральний вікарій Бучацької єпархії УГКЦ Друк Email

«Запитаймо себе, хто є моїм Богом, кому я поклоняюся і до чийого війська я належу?», - о. В. Заболотний, генеральний вікарій Бучацької єпархії УГКЦ

21 листопада 2019 р.Б. на храмове свято Архистратига Михаїла в с. Синяково Святу Літургію, у співслужінні священиків із сусідніх парафій, очолив генеральний вікарій Бучацької єпархії УГКЦ о. В. Заболотний.

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting