Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Четвер, 07 листопада 2019
«Любов будує єдність, не розривну з Богом і між людьми, без неї немає Церкви» - промовив Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ до парафіян храму Святого Миколая у с. Михалків, Борщівського деканату Друк Email

«Любов будує єдність, не розривну з Богом і між людьми, без неї немає Церкви» - промовив Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ до парафіян храму Святого Миколая у с. Михалків, Борщівського деканату

19 жовтня 2019 р. Б., у суботу в свято апостола Томи, Владика Димитрій Григорак, ЧСВВ освятив престол у храмі Святого Миколая у с.Михалків, Борщівського деканату.

Read more...

Освячення Храму у с. Возилів Золото-Потіцького деканату Друк Email

Освячення Храму у с. Возилів Золото-Потіцького деканату

26 жовтня в день коли Церква згадує пам'ять Свв. мчч. Карпа, Папили й Агатоніки, Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Правлячий Архиєрей Бучацької Єпархії УГКЦ, освятив храм Різдва Пресвятої Богородиці у с. Возилів Золото-Потіцького деканату.

Read more...

Посвячення Престолу у с. Зозулинці, Залішицького деканату Друк Email

Посвячення Престолу у с. Зозулинці, Залішицького деканату

27 жовтня у неділю Царя Христа Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Єпарх Бучацький з пастирським візитом відвідав парафію Успіння Пресвятої Богородиці с. Зозулинці Заліщицького деканату з нагоди посвячення Престолу.

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting