Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
листопада 2016

Середа, 30 листопада 2016

Глава УГКЦ: «Аби бути собою і залишатися людиною, потрібно звертати увагу на іншу особу. Тоді ми не уподібнимося до машин…» Друк Email

Глава УГКЦ: «Аби бути собою і залишатися людиною, потрібно звертати увагу на іншу особу. Тоді ми не уподібнимося до машин…»

Дуже часто між чоловіком і жінкою справді немає глибоких взаємних стосунків. Вони не мають часу одне на одного, не звертають уваги одне на одного, хоча й живуть під одним дахом. Сьогодні часто буває, що чоловік і жінка не мають часу навіть поспілкуватися протягом дня. Кожен має свої робочі цикли… Рідко сім’я збирається за одним столом…Така взаємна ізоляція є дуже небезпечною.

Read more...


Вівторок, 29 листопада 2016

В Хоросткові посвятили новозбудований храм Друк Email

В Хоросткові посвятили новозбудований храм

27 листопада 2016 р. Б., в 23-тю неділю по Зісланні Святого Духа, владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Єпарх Бучацький з пастирським візитом відвідав м. Хоростків Гримайлівського деканату, де здійснив чин освячення новозбудованого храму.

Read more...

Що маємо знати про храм і богослужіння? Літургійні ризи диякона, священика та єпископа Друк Email

Що маємо знати про храм і богослужіння? Літургійні ризи диякона, священика та єпископа

Священнослужителі звершують богослужіння в літургійних ризах, які символізують нове життя у Воскреслому Христі; пишністю і красою ризи виражають «благу красу» (Требник, Чин освячення священичих риз) грядучого Божого Царства. Символіку риз виражають молитви на їх зодягання.

Read more...

Єднаймося навколо Євхаристійного Ісуса Друк Email

Єднаймося навколо Євхаристійного Ісуса

На завершення Року Божого Милосердя, з благословення Правлячого Архиєрея Бучацької Єпархії - Владики Дмитра Григорака, ЧСВВ, у листопаді 2016 р. Б. в м. Борщеві у Храмі Успіння Пресвятої Діви Марії було проведено деканальний захід - зустріч членів Апостольства Молитви і Матерів в Молитві.

Read more...


Понеділок, 28 листопада 2016

У Бучацькому колегіумі ім. св. Йосафата відзначили пам’ять свого небесного покровителя Друк Email

У Бучацькому колегіумі ім. св. Йосафата відзначили пам’ять свого небесного покровителя

25 листопада стало святковим днем для багатьох учнів, вчителів та випускників Бучацького колегіуму, адже сьогодні вони вшановували пам’ять Святого Йосафата – небесного покровителя цього навчального закладу.

Read more...


Неділя, 27 листопада 2016

РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ Друк Email

РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ

Понеділок (28 листопада)
Св. мч. та ісп. Гурія, Самона й Авіва.
Початок Різдвяного посту

8.00 – Божественна Літургія, Вервиця
17.30 –Божественна Літургія, братство св. Йосифа

Read more...

Папа: Важливою є зустріч з Господом, а не щоденні речі Друк Email

Папа: Важливою є зустріч з Господом, а не щоденні речі

«Під час Адвенту ми покликані розширити горизонти нашого серця й приймати несподіванки життя, яке щодня постає перед нами у своїй новизні. А для того, щоб це зробити, слід навчитися не бути залежними від наших убезпечень, викристалізуваних схем, тому що Господь приходить в той час, якого ми не сподіваємося. Приходить, щоби ввести нас у більший та кращий вимір», – сказав Папа Франциск перед проказуванням молитви «Ангел Господній» у неділю, 27 листопада 2016 року.

Read more...

Відбулася чергова братня зустріч та спільні реколекції католицьких єпископів України Друк Email

Відбулася чергова братня зустріч та спільні реколекції католицьких єпископів України

У п’ятницю, 25 листопада 2016 р., в Брюховичах біля Львова, завершились спільні реколекції єпископатів латинського та візантійського обрядів України, що відбувалися у стінах Вищої Духовної Семінарії Львівської Римо-Католицької Митрополії. Проповідником цьогорічних конференцій був Апостольський Нунцій в Україні архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті, який побудував реколекції на основі старозавітної Книги Йони.

Read more...


П'ятниця, 25 листопада 2016

Спільне звернення греко-католицьких і римсько-католицьких єпископів в Україні з приводу Дня пам'яті жертв голодоморів Друк Email

Спільне звернення греко-католицьких і римсько-католицьких єпископів в Україні з приводу Дня пам'яті жертв голодоморів

Зібрані у Львові-Брюховичах, ми, Католицькі Єпископи, що виконуємо своє служіння в Україні, звертаємося до всіх вірних наших Церков, як рівно ж до всіх співвітчизників, аби виразити нашу солідарність та молитовну близькість у ці дні національної пам'яті і скорботи за жертвами голодоморів в Україні.

Read more...

В Чорткові освячено церковну крамницю Друк Email

В Чорткові освячено церковну крамницю

25 листопада 2016 р. Б., з благословення Правлячого архиєрея Бучацької єпархії – владики Димитра Григорака, ЧСВВ, в день пам'яті свщмуч. Йосафата - Архиєпископа Полоцького, який прагнув об'єднання Церков та голошення всім Христа, була освячена та відкрита Церковна Крамниця Бучацької Єпархії УГКЦ на території Катедрального Собору св. Верх. Апп. Петра і Павла.

Read more...

Сторінка 1 з 6
« ПочатокПопередня123456НаступнаКінець »
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting