Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
П'ятниця, 25 листопада 2016
Спільне звернення греко-католицьких і римсько-католицьких єпископів в Україні з приводу Дня пам'яті жертв голодоморів Друк Email

Спільне звернення греко-католицьких і римсько-католицьких єпископів в Україні з приводу Дня пам'яті жертв голодоморів

Зібрані у Львові-Брюховичах, ми, Католицькі Єпископи, що виконуємо своє служіння в Україні, звертаємося до всіх вірних наших Церков, як рівно ж до всіх співвітчизників, аби виразити нашу солідарність та молитовну близькість у ці дні національної пам'яті і скорботи за жертвами голодоморів в Україні.

Read more...

В Чорткові освячено церковну крамницю Друк Email

В Чорткові освячено церковну крамницю

25 листопада 2016 р. Б., з благословення Правлячого архиєрея Бучацької єпархії – владики Димитра Григорака, ЧСВВ, в день пам'яті свщмуч. Йосафата - Архиєпископа Полоцького, який прагнув об'єднання Церков та голошення всім Христа, була освячена та відкрита Церковна Крамниця Бучацької Єпархії УГКЦ на території Катедрального Собору св. Верх. Апп. Петра і Павла.

Read more...

Папа: Корупція – це богохульство, цивілізація ідола-гроша занепаде Друк Email

Папа: Корупція – це богохульство, цивілізація ідола-гроша занепаде

Корупція – це форма богохульства, наставлення, згідно з яким «не існує Бога», а лише «ідол-гроші, ідол-добробут, ідол-визискування». На цьому наголосив Папа Франциск, коментуючи під час Святої Меси в каплиці «Дому святої Марти» у четвер, 24 листопада 2016 р., читання з Книги Одкровення, в якому розповідалося про «три голоси».

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting