Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Четвер, 03 листопада 2016
Звернення ВРЦІРО щодо утвердження миру та поступу українського суспільства Друк Email

Звернення ВРЦІРО щодо утвердження миру та поступу українського суспільства

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає всіх віруючих продовжувати молитися за мир та благополуччя в Україні. Всіх причетних до розпалювання військового конфлікту на Сході України закликаємо до пошуку порозуміння та прагнення до миру, припинення штучного загострення ворожнечі через поширення неправдивої пропаганди та інформаційних маніпуляцій.

Read more...

Звернення-заклик Бюро УГКЦ з питань екології з приводу проведення Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево Миру» Друк Email

Звернення-заклик Бюро УГКЦ з питань екології з приводу проведення Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево Миру»

Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви ініціює Всеукраїнську екологічну акцію «Посади дерево Миру».

Read more...

В Бучацькій єпархії відбулася зустріч лідерів харизматичних спільнот УГКЦ Друк Email

В Бучацькій єпархії відбулася зустріч лідерів харизматичних спільнот УГКЦ

29 жовтня 2016 р. Б. в Єпархіальному управлінні Бучацької єпархії відбулася зустріч лідерів харизматичних спільнот УГКЦ. На ній були присутні лідери, відповідальні, представники та духівники спільнот. Очолив зустріч Правлячий Архиєрей Бучацької єпархії владика Димитрій (Григорак). Учасники зустрічі приїхали з різних куточків України, а зокрема з: Тернополя, Львова, Івано-Франківська, Кам'янця-Подільського, Чернівців, Збаражу, Дрогобича, Вінниці, Городенки, Новояворівська, Балинців та з Чорткова в кількості близько 45 чоловік.

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting