Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Середа, 25 грудня 2013
Продовження святкування 25- річчя легалізації УГКЦ в Бучацькій єпархії Друк Email

В будинку культури ім. Катерини Рубчакової відбулася урочиста частина, присвячена пам’яті Владики Якова Тимчука, 21 грудня 2013р.Б. У ній взяв участь хор наймолодшої греко-католицької громади м.Чорткова храму Святих і Блаженних Новомучеників українського народу.

Read more...

Дні пам’яті владики Якова Тимчука ЧСВВ в Бучацькій єпархій УГКЦ Друк Email

Святкування 25-ої річниці від дня смерті владики Якова Тимчука в м.Чорткові розпочалося заупокійною Святою Літургією в  катедральному соборі Верховних апостолів Петра і Павла 20 грудня 2013р.Б.

Святу Літургію очолив ієромонах о.Никодим Гуралюк ЧСВВ у співслужінні отців Бучацької єпархії. У промові до вірних генеральний вікарій о.В.Заболотний наголосив,що саме завдяки владиці Якову і таким мужнім ісповідникам віри ми сьогодні маємо греко-католицьку церкву. «Вони не мали величавих   храмів, засобів комунікації, але вони мали силу свідчити живого Христа. Владика Яків поклав своє життя  у служінні на вівтар Божий, він був непоказовий, але такий важливий, що залишив нам надію. Також сьогодні споминаємо сестру служебницю Соломію Білу ЗССНДМ,яка в свій час багато допомагала владиці»,-зауважив о.Володимир.

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting