Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Субота, 21 грудня 2013
Релігійно-історична екскурсія юних хоростківчан Друк Email

Пізнавальну релігійно-історичну екскурсію організував для своїх учнів директор катехитичної школи м. Хоросткова о. Петро Цвях, яка відбулася 14 грудня цього року.

З молитвою і благословенням священика ми розпочали свою поїздку.

Замок прекрасно відреставрований, в ньому знаходиться чимало музейних експонатів, що розкривають історію нашого краю від найдавніших часів до сучасності. Ми бачили різні виставки археології, трипільської культури, древню зброю, дерев’яні скульптури народного майстра Володимира Лупійчука, старовинні статуї ангелів РКЦ, колекцію мініатюрних, але точних копій храмів Бойківщини, Лемківщини, Гуцульщини, Галичини і всієї України. Були у залі козацької слави, бачили там дерев’яні фігурки різних козацьких подій, а також мали змогу побувати у кімнаті-музею колишнього єпископа Австралії, Нової Зеландії і Океанії покійного владики УГКЦ Івана Прашка, уродженця м. Збаража.

Read more...

Пам’яті отців Тимчуків - ісповідників віри. (До 150-ї річниці церкви Святої Покрови в Заліщиках) Друк Email

У ці грудневі дні заліщицька громада обходить дві пам’ятні дати: 20 грудня минає 25 років від дня смерті преосвященного Владики Кир Якова (Ярослава Тимчука), а 25 грудня – 107 років від дня народження його брата отця-доктора Єроніма (Євгена Тимчука).

 Життя цих двох отців нерозривно пов’язано з  історією української греко-католицької церкви. Служінню Богові і людям вони присвятили все своє свідоме життя, пройшовши гідно шлях ісповідників віри. Отці мужньо і з гідністю витерпіли жорстокі переслідування та щедро дарували людям зерна Божої любові, всеосвячуючої ласки, віри, надії  та Божого Милосердя у важкі часи репресій і гоніння церкви та її вірних.

Read more...

Канонічна візитація на парафіях Бучацької єпархії УГКЦ Друк Email

Канонічна візитація  розпочалася Молебнем до Пресвятої Богородиці та переглядом пасторальної, літургійної, адміністративно-матеріальної та фінансової частини життя парафії храму Вознесіння Господнього в м.Чорткові. Цього ж дня візитацій на комісія з таким же завданням відвідала греко-католицькі парафії в с.Ридодуби та с.Білобожниця, де також парохом є о.д.А.Мельник.

Візитація Преосвященного владики Дмитра (Григорака) розпочалася в четвер  зустріччю з парафіяльною спільнотою,також владика відвідав голову селищної ради. Візитація продовжилась пастирським візитом до  шкіл в с. Ридодуби та с. Білобожниця, зустрічами з педагогічним колективом та учнями, для яких преосвященний владика подарував духовну літературу та пам’ятні ікони.

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting