Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Субота, 14 грудня 2013
Глава УГКЦ Президентові Януковичу: «Візьміть під особистий контроль силові структури в державі» Друк Email

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) під час круглого столу за участю трьох Президентів України, чинного Глави Української держави, провідних релігійних, наукових діячів і трьох лідерів опозиційних сил закликав Президента України Віктора Януковича від УГКЦ та всієї релігійної спільноти не допустити силових протистоянь в Україні.

«Пане Президенте, візьміть під особистий контроль силові структури в нашій державі. Бо кожен крок насильства породжує нову хвилю», – звернувся Глава УГКЦ до Віктора Януковича.

Read more...

Глава УГКЦ та Головний рабин України засудили «екстремістську промову священика» Друк Email

«Ми категорично засуджуємо грудневу промову священика Михайла Арсенича, котра cуперечить місії священика», – про це заявляють Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ, та рабин Яків Дов Блайх, Головний рабин м. Києва та України, у спільному Зверненні до віруючих та всього українського суспільства.

«Закликаємо всіх громадян України до порозуміння, єдності, міжрелігійної та міжнаціональної злагоди і діалогу. Просимо всіх віруючих посилити свої молитви за мир, злагоду і благополуччя України та її народу, а також не реагувати на провокації, зокрема й ті, що мають псевдорелігійні форми», – звертаються до суспільства Глава УГКЦ та Головний рабин м. Києва та України.

Read more...

Як працювати з людьми з особливими потребами навчали священиків у Бучацькій єпархії Друк Email

Навчання для священиків Бучацької єпархії проводив о.Мартин Хомів з Тернопільсько-Зборівської митрополії та волонтери спільноти «Віра і Світло» з 10 по 11 грудня 2013 р. Б.

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting