Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Понеділок, 02 грудня 2013
Усі храми УГКЦ у Києві відкриті цілодобово. У них організовані пункти для тих, хто потребує допомоги Друк Email

«Усі храми УГКЦ у Києві від сьогодні будуть відкриті цілодобово. У них буде проводитися безперервна молитва. Усі потребуючі можуть тут отримати духовну підтримку, взяти участь у молитві, а також відпочити та покріпи свої фізичні сили».

Про це для Департаменту інформації УГКЦ повідомив митрофорний протоієрей Ігор Онишкевич, протопресвітер Київського протопресвітерства.

Read more...

Заклик Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ, до безперервної молитви за мир і кращу долю України Друк Email

Зважаючи на суспільно-політичну ситуацію в Україні, закликаю усіх вірних Церкви та людей доброї волі до безперервної молитви за кращу долю для нашого народу. Прошу всіх молитися, щоб Господь подав свою мудрість нашому суспільству загалом і кожному громадянину зокрема. Молімося, щоб Він не допустив до кайданів зла, але своїм миром і мудрістю звільнив наш народ від усього того, що його поневолює, а відтак простелив шлях у майбутнє.

Прошу не тільки наше духовенство і монашество, а й усіх мирян долучитися до цієї загальноукраїнської молитви. Приходьмо до храму – хто коли може, у будь-яку пору дня і ночі – і молімося до Господа за кращу долю українського народу!

Read more...

«Зло тільки добром переможемо»,-єпарх Бучацький до учасників Євромайдану у м.Чорткові Друк Email

Єпарх Бучацький, владика Дмитро (Григорак), ЧСВВ   разом зі священиками УГКЦ благословив  Євромайдан у м. Чорткові 2 грудня 2013р.Б. Також молився разом з очільниками району, директорами навчальних закладів міста  та мітингуючими на площі Т.Шевченка у м. Чорткові за Україну.

У своєму зверненні до мітингуючи владика наголосив: «Це є мирна акція та підтримка євроінтеграції. Важливо, щоб ми всі розуміли, що на ній  потрібно бути з миром в серці та не відповідати злом на зло. Зло  тільки добром переможемо. Архипастир  тепло привітав учасників майдану, благословив їх та заохотив бути відважними.

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting