Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
червня 2012

Четвер, 28 червня 2012

ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР У БУЧАЧІ ВИГРАЛИ ГОСПОДАРІ ПОЛЯ Друк Email

 

З благословення єпарха Бучацького Кир Дмитрія Григорака, ЧСВВ 23 червня 2012 р. Б. у Бучачі на стадіоні «Колос» прошов другий міжпарафіяльний турнір з футболу за участю команд греко-католицьких парафій Бучача, Борщова, Скали-Подільської та с. Пилява. Чемпіонат розпочався Молебнем до Христа-Чоловіколюбця, який відслужили чотири священики Бучацької єпархії: о. Василь Германюк, о. Володимир Кремза, о. Іван Гнилиця та о. Володимир Гнилиця. Душпастирі благословили футболістів на хорошу, дружню християнську гру та наголосили, що основна мета турніру – спільно прославити Бога за допомогою футболу.

Read more...

БОРЩІВСЬКІ ПЕРШОПРИЧАСНИКИ У ЧЕСТЬ ІСУСА ПУСКАЛИ В НЕБО КУЛЬКИ-СЕРЦЯ Друк Email

На парафії Успіння Пресвятої Діви Марії м. Борщова отець-парох Богдан Боднар разом з іншими священиками і парафіянами проводили Євхаристійний тиждень. У його рамках було виставлено для всенародного поклоніння мощі св. Шарбеля, а також відбувалася катехизація дітей-першопричасників.

Read more...

У ЗАРВАНИЦІ 30 ЧЕРВНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ЄВХАРИСТІЙНА ПРОЩА ДІТЕЙ БУЧАЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УГКЦ Друк Email

ПРОГРАМА ПРОЩІ


10.00 – РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ПРОЩІ.
11.00 – АРХИЄРЕЙСЬКА БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ  В СОБОРІ. БЛАГОСЛОВЕННЯ ДІТЕЙ.
12.30 – ПЕРЕКУСКА ДЛЯ ДІТЕЙ ПО ДЕКАНАТАХ (БІЛЯ СОБОРУ).
13.00 – СПІЛЬНИЙ ПОХІД  З КВІТАМИ (ВІД КОЖНОГО ДЕКАНАТУ) ДО ЧУДОТВОРНОЇ ІКОНИ БОГОРОДИЦІ. МОЛИТВА ДІТЕЙ (ДІТИ ГОТУЮТЬ УДОМА ПРОХАННЯ НА КАРТКАХ ДО БОЖОЇ МАТЕРІ).   
14.00 – ДУХОВНО-МИСТЕЦЬКА ПРОГРАМА «ІСУС У МОЄМУ СЕРЦІ» ЗА УЧАСТЮ ДІТЕЙ (ПО ОДНОМУ НОМЕРУ ВІД ДЕКАНАТУ).
15.30 – БЛАГОСЛОВЕННЯ МОЩАМИ. ЗАКІНЧЕННЯ ПРОЩІ.

ФОРМА ОДЯГУ: УЧАСНИКИ ПРОЩІ У ВИШИВКАХ.

ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА ПРОЩУ ОТЦІ-ДЕКАНИ І ОТЦІ-ПАРОХИ. Read more...


ЗАПРОШУЄМО ДРУЖИН СВЯЩЕНИКІВ БУЧАЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ НА РЕКОЛЕКЦІЇ Друк Email

У с. Ниркові 3-5 липня 2012 р. Б. відбуватимуться реколекції для дружин священиків Бучацької єпархії.

Всі зацікавлені особи можуть звернутись за інформацією про цей захід до п. Ганни Стасюк (тел. 0962121788).

Організатори просять учасниць взяти з собою постільну білизну, молитовник, зошит і ручку.  

Нижче подана програма реколекцій.

Read more...


Четвер, 21 червня 2012

ГРОМАДСЬКІСТЬ ХОРОСТКОВА ЗГУРТУВАЛАСЬ, АБИ ПОТІШИТИ ДІТЕЙ Друк Email

Щороку 1 червня відзначають свято маленьких громадян – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це і свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає стати на ноги.

Діти – найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, Церкви, школи, органів влади та громадськості – подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей українського підростаючого покоління, забезпечити йому належний рівень виховання і дотримання прав.

Read more...

ЧОРТКІВСЬКІ ДІТИ ДІЛИЛИСЬ ТЕПЛОМ СВОЇХ СЕРДЕЦЬ Друк Email

У день урочистого вшанування Пресвятої Євхаристії, 17 червня, в церкві св. Архистратига Михаїла і всіх сил безплотних м. Чорткова (мікрорайон «Синякова») відбувся міні-концерт, присвячений Ісусу-Спасителю. Проте цей захід став великим Святом Серця. Кожен знає, що серце – не просто важливий для життя орган, а глибоке вмістилище добра, лагідності й любові. Саме цим багатством на виступі і ділилися з присутніми 15 хлопчиків і дівчаток, котрі є повноправними парафіянами церкви. Готувала дітей до свята п. Оксана Млодзяновська, ревнителька «Апостольства молитви» та лідер спільноти «Матері в молитві».

Read more...


Вівторок, 19 червня 2012

У БУЧАЦЬКІЙ ЄПАРХІЇ СВОЄ ЄВРО-2012 – ХРИСТИЯНСЬКЕ Друк Email

Будь-яка цивілізація, крокуючи шляхом становлення та розвитку, завжди створювала самобутню, неповторну культуру, яка виділяла її з-поміж інших і саме цим забезпечувала постійний зв’язок між попередніми поколіннями й наступними. Яскравим прикладом такої культури в українській нації були і залишаються Свята Церква та непохитна віра у Всевишнього. Саме духовність і є тією рушійною силою, котра змінює світ на краще, вчить любити ближнього, пробачати образи, бути милосердним до інших та вимогливим до себе.

Нині наша держава переживає важкі часи. Наслідки економічної кризи є настільки вражаючими, що мимоволі замислюєшся, чи не криза духовна є найвагомішою причиною такого занепаду. Саме так, адже там, де є Бог (а Бог – це любов), занепад будь-чого неможливий.

Read more...

ЄДИНИЙ У СВІТІ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДЛЯ ДЯКІВ-РЕГЕНТІВ ВІДЗНАЧИВ СВОЇ 20-І РОКОВИНИ Друк Email

 

У Чорткові 10 червня відбулися урочистості з нагоди 20-ліття Чортківської дяківсько-катехитичної академії імені священномученика Григорія Хомишина. Це єдиний у світі вищий навчальний заклад для дяків-регентів, проте тут освіту здобувають і майбутні катехити. До того ж, ЧДКА – один із небагатьох духовно-релігійних закладів, які почали функціонувати у час здобуття Україною належності і свободи Церкви.      

З приводу ювілею в Катедральному соборі верховних апостолів Петра і Павла відбувся урочистий постриг цьогорічних випускників академії: 14 з них були студентами денної форми навчання, троє – заочної. Отож випускники отримали свячення читця, співця і свіченосця. За словами ректора ЧДКА о. Дмитра Подоби, з них семеро осіб мають намір продовжувати навчання у семінарії. Тенденція закономірна, каже отець-ректор, адже кожного року половина випускників мріють стати священиками. Інші випускники служать у храмах як дяки, регенти, катехити або працюють вчителями християнської етики.

Read more...

ПЕДАГОГИ І ШКОЛЯРІ ХОРОСТКОВА ВШАНУВАЛИ ПАТРІАХА ЙОСИФА СЛІПОГО Друк Email

 У травні в ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 м. Хоросткова відбулася учнівська конференція «Слідами Христа», присвячена 120-ій річниці від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого. Крім старшокласників і вчителів, у заході взяв участь місцевий священик о. Петро Цвях.

Учні 9-В класу розповіли про довгий і повний страждань життєвий шлях духовного проповідника та громадського діяча Йосифа Сліпого, котрий був оборонцем правди, Церкви, свого народу.

Read more...

ШКІЛЬНА МОЛОДЬ БІЛЬШЕ ДІЗНАЄТЬСЯ ПРО СВЯТІ ТАЇНСТВА Друк Email

2012 р. Б. є Роком Святих Таїнств. Отож з цієї нагоди в єпархіях та екзархатах регулярно відбуваються різноманітні заходи. В осідку Бучацькій єпархії м. Чорткові 18-20 червня у Катедральному соборі Верховних апостолів Петра і Павла відбудеться дитячо-юнацький табір на тему: «Святі Таїнства в житті християнина». Протягом цих днів таборяни, віком від 13 до 16 років, матимуть можливість глибше пізнати науку Церкви і весело провести час з Господом.

Read more...

Сторінка 1 з 2
« ПочатокПопередня12НаступнаКінець »
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting