Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Четвер, 21 червня 2012
ГРОМАДСЬКІСТЬ ХОРОСТКОВА ЗГУРТУВАЛАСЬ, АБИ ПОТІШИТИ ДІТЕЙ Друк Email

Щороку 1 червня відзначають свято маленьких громадян – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це і свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає стати на ноги.

Діти – найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, Церкви, школи, органів влади та громадськості – подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей українського підростаючого покоління, забезпечити йому належний рівень виховання і дотримання прав.

Read more...

ЧОРТКІВСЬКІ ДІТИ ДІЛИЛИСЬ ТЕПЛОМ СВОЇХ СЕРДЕЦЬ Друк Email

У день урочистого вшанування Пресвятої Євхаристії, 17 червня, в церкві св. Архистратига Михаїла і всіх сил безплотних м. Чорткова (мікрорайон «Синякова») відбувся міні-концерт, присвячений Ісусу-Спасителю. Проте цей захід став великим Святом Серця. Кожен знає, що серце – не просто важливий для життя орган, а глибоке вмістилище добра, лагідності й любові. Саме цим багатством на виступі і ділилися з присутніми 15 хлопчиків і дівчаток, котрі є повноправними парафіянами церкви. Готувала дітей до свята п. Оксана Млодзяновська, ревнителька «Апостольства молитви» та лідер спільноти «Матері в молитві».

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting