Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Понеділок, 11 червня 2012
СПІЛЬНОТІ «МАТЕРІ В МОЛИТВІ» У КОПИЧИНЦЯХ – УЖЕ ТРИ РОКИ Друк Email

В одній легенді розповідається, як Ісуса Христа запитали, що є найбільшим Божим шедевром або творивом. Він, звівши очі вгору, відповів: «Це серце! Це, перш за все, серце матері, переповнене любов’ю до всіх». А як піклується про нас серце Пресвятої Богородиці Небесна Мати завжди є поруч, допомагає у всіх бідах і потребах.

Відблиском Діви Марії для людини є земна мати, перша вчителька і дорадниця, яка вчить любити ближніх. Любов матері, її опіка і жертва ніколи не маліють, а навпаки скріпляються.

Read more...

ЗАПРОШУЄМО НА ТАБІР ДО НИРКІВСЬКОГО ВОДОСПАДУ Друк Email

У мальовничому куточку Бучацької єпархії – с. Ниркові, де знаходиться славнозвісний Нирківський рівнинний водоспад, з 20 червня по 3 липня триватиме духовно-відпочинковий табір для дітей та шкільної молоді. Організатори запевняють, що його програма – цікава та багатогранна: Богослужіння, мистецькі заходи християнського спрямування, забави, активний відпочинок на природі. Проте головне, що кожен тут відчує особливу присутність Бога і знайде справжніх друзів у Христі. Відпочинок учасників табору буде супроводжувати священик.

Read more...

Афіша Друк Email

  Read more...


Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting