Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Неділя, 28 листопада 2010
Відзначення пам‘яті Голодомору, у минулих роках і цього разу, все ще показує, що ми ще не дозріли цілковито як народ, – Блаженніший Любомир Друк Email

«Мене дуже тішить, що громада, і то такі визначні люди, згуртувалися, щоб належно відзначити цю трагічну подію із минувшини. Добре, що громадяни гуртуються, щоб пам‘ять про невинно убієнних не загинула. Ця пам‘ять – це запорука нашої майбутності, щоб таке лихо не повторилося», – сказав Предстоятель УГКЦ після Панахиди біля Національного Меморіалу жертв Голодомору у Києві.

За словами Блаженнішого Любомира, історія народів будується трагічними моментами. «Одне прикро, що немає єдності у відзначенні такої важливої події. Мені здається, що при відзначенні такої визначної події повинні бути присутні усі. Бо це є ці моменти, які нас єднають і вчать, що ми один народ. Коли ж ми цього не робимо, в якийсь спосіб ділимося, то ми є ще не зрілий народ, не зріла нація. Тут не повинно бути різниць, тут повинні бути всі присутні абсолютно усі, це був би доказ, що ми один народ», – наголосив очільник греко-католиків.

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting